facebook

Oferta współpracy z serwisem internetowym

 

 

 

Chcielibyście Państwo dotrzeć do jak nawiększej liczby odbiorców oraz mieć stały udział w rynku produktów i usług rolnych ? Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z serwisem internetowym, z którego chętnie korzystają rolnicy oraz przedsiębiorcy z branży rolnej, to zapraszamy na agroskaner.pl.

Agroskaner.pl to serwis kierowany do rolników, ogrodników i sadowników, którzy dzięki niemu mają możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów z branży rolnej. Serwis jest także miejscem wymiany wiarygodnych i rzetelnych opinii o produktach i usługach firm, oferujących asortyment rolny. Jest to również innowacyjna platforma sprzedażowa, posiadająca największą w Polsce internetową giełdą rolną, w zasobach której mogą również znaleźć się Państwa oferty.

Współpracując z nami możecie Państwo dotrzeć do rolników, którzy relanie będą zainteresowani Waszymi ofertami, wystawianymi na platformie, jaką jest giełda rolna. Będą to użytkownicy serwisu nie tylko z Polski, ale także z Ukrainy i Niemiec, którzy zgodnie potwierdzają, że jak dotąd nie znaleźli wartościowego serwisu internetowego, spełniającego ich wszystkie oczekiwania oraz dostarczającego merytorycznych informacji. My właśnie taki serwis stworzyliśmy, a Państwo możecie go razem z nami współtworzyć, dodając swoje oferty sprzedaży. Korzystanie z niego będzie dużą oszczędnością czasu i pieniędzy, ponieważ to użytkownicy agroskaner.pl będą się do Państwa zgłaszać.

Jako jedyni oferujemy dostęp do innowacyjnego serwisu, który został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Serwisk składa się z 5 platform oraz aplikacji wirtualnej farmy, która pozwala uzyskać internetowe odwzorowanie gospodarstwa, jakie posiada konkretny użytkownik. Dzięki wirtualnej farmie użytkownicy mogą budować grupy produkcyjne, a wymieniając się doświadczeniami, mogą rozwiązywać problemy, z którymi borykają się w swoich gospodarstwach. Z pewnością wpłynie to na podniesienie efektywności produkcji, tym bardziej, że i Państwo możecie mieć w tym udział, oferując swoje produkty i usługi, które będą odpowiadały konkretnym potrzebom rolników. Wystarczy tylko, abyście korzystali z agroskaner.pl, a Wasza lista odbiorców szybko stanie się o wiele dłuższa. Innowacyjność portalu polega na tym, że użytkownicy dzięki żywym komentarzom mogą prowadzić ze sobą rozmowę online, dzięki której sami weryfikują rzetelność ocen wystawionych danym produktom i usługom. Użytkownicy będą mogli również prowadzić rozmowę bezpośrednio z przedsiębiorcami, zapoznając się z aktualnymi ofertami oraz dokonując kupna na specjalnie do tego stworzonej platformie, którą jest giełda rolna.

Jeszcze do czerwca możecie Państwo korzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, także z możliwości jakie daje giełda rolna, bez ponoszenia kosztów. To właśnie przez ten czas możecie testować wszystkie platformy oraz funkcjonalności. Dzięki temu sami decydujecie, który działy agroskaner.pl sa dla Was najbardziej przydatne. Korzystanie z agroskaner.pl to także okazja do budowania najlepszych relacji z klientem. To także narzędzie marketingowe, dające okazję wprowadzania promocji i rabatów. Specjalna platforma sprzedażowa Giełda rolna agroskaner.pl także będzie dla Państwa bardzo korzystną funkcjonalnością, dzięki której sprzedaż towarów i usług z branży rolnej stanie się jeszcze prostsza!

Agroskaner.pl gwarantuje:

  • działanie na rynku lokalnym oraz międzynarodowym,
  • publikowanie reklam oraz ofert handlowych,
  • bezpośredni kontakt z klientami realnie zainteresowanymi kupnem Państwa produktu lub usługi,
  • powiększenie bazy klientów o stałych odbiorców,
  • przekazywanie rzetelnych informacji o Państwa firmie,
  • korzystanie z prestiżowego i cenionego przez rolników serwisu poświęconego rolnictwu,
  • możliwość wystawiania swoich ofert na platformie Giełda rolna agroskaner.pl
 
 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
"Dotacje na innowacje - inwestujemy w waszą przyszłość"