facebook

Kategorie:

« Powrót
  • brak kategorii

ARCHITEKTURA ZIELENI

Reguły dobrej kompozycji w architekturze zieleni.

Profesjonalny projekt ogrodu jest bardzo przydatny, jednak koszty jego przygotowania mogą okazać się zbyt wysokie dla wielu z nas. Jak zatem samodzielnie zaprojektować ogród by uniknąć podstawowych błędów?

redakcja@agroskaner.pl
08 październik, 00:00:00
 
 
 
Jak samodzielnie zamontować automatyczny system nawadniający część 1

Podlewanie ogrodu jest czynnością niezbędną a przy tym bardzo czasochłonna, zwłaszcza jeśli posiadamy duży ogród. Rozwiązaniem może być zamontowanie systemu nawadniającego.

redakcja@agroskaner.pl
28 wrzesień, 10:04:00
 
 
 
Podstawy projektowania ogrodu

Zanim przystąpimy do projektowania ogrodu warto zastanowić się jaki charakter ogrodu chcemy osiągnąć, w jaki sposób będziemy go użytkować i jaki styl najbardziej nam odpowiada.

redakcja@agroskaner.pl
10 wrzesień, 00:00:00
 
 
 

Wnioski o przyznanie pomocy

Od 1 grudnia do 30 grudnia 2015 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi i ich rozwój".

redakcja@agroskaner.pl
31 sierpień, 00:00:00
 
 
 

Budowa altany ogrodowej

Przydatne porady dotyczące budowania altany.

redakcja@agroskaner.pl
06 sierpień, 00:00:00
 
 
 

Projektujemy ogród łatwy w pielęgnacji

Nie każdy właściciel ogrodu musi być pasjonatem ogrodnictwa i spędzać każda wolną chwilę na pielęgnowaniu roślin. Odpowiednio zaprojektowany ogród będzie wymagał niewielkiego nakładu pracy, zachowując przy tym piękno i urok.

redakcja@agroskaner.pl
01 sierpień, 00:00:00
 
 
 
Budujemy szklarnię – najważniejsze porady

Zaplanujmy sobie szklarnię

redakcja@agroskaner.pl
22 lipiec, 00:00:00
 
 
 
Polski ogród szlachecki

Staropolska tradycja jest silnie zakorzeniona w naszej kulturze i świadomości . Coraz więcej osób zamiast szukać architektonicznych i ogrodowych inspiracji za granicami Polski wraca tradycyjnych rozwiązań.

redakcja@agroskaner.pl
15 lipiec, 00:00:00
 
 
 
Ogród w stylu naturalnym

Ogród z tują podtrzymywaną przy życiu nawozami sztucznymi ma już każdy, nic więc dziwnego, że ogrody oparte na naturalnym bogactwie roślin biją rekordy popularności.

redakcja@agroskaner.pl
01 lipiec, 00:00:00
 
 
 
Ogród w stylu angielskim

Anglicy kochają ogrody, ponad połowa z nich deklaruje, że pasjonuje się ogrodnictwem. Tradycja tworzenia i pielęgnowania ogrodów sięga jeszcze czasów królowej Wiktorii.

redakcja@agroskaner.pl
23 czerwiec, 00:00:00
 
 
 
1 2 « » Idź do
 
 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
"Dotacje na innowacje - inwestujemy w waszą przyszłość"