facebook
Witamy w serwisie
O serwisie
Nowoczesna platforma
Zapraszamy do korzystania z funkcjonalności, jakie posiada nasza największa w Polsce internetowa giełda rolna. Dzięki portalowi agroskaner.pl możecie Państwo w bardzo prosty sposób dodawać swoje aukcje i tym samym oferować produkty i usługi z branży rolnej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym produktem, a nie widzicie go wśród dostępnych aukcji, wtedy prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i podanie szukanego produktu, a my znajdziemy dla Was dostawcę, który zrealizuje Państwa zamówienie.
Agroskaner.pl to jedyny tak rozbudowany serwis, stworzony na potrzeby rolników, ogrodników oraz sadowników. Jest to miejsce wymiany wiedzy oraz opinii z zakresu prowadzenia gospodarstwa rolnego. Agroskaner.pl to również giełda rolna stworzona po to, aby ułatwić sprzedaż produktów i usług z tej branży. Jest to także narzędzie sprawdzające się podczas nawiązywania kontaktów handlowych, gdzie użytkownicy, przedstawiciele firm i handlowcy, mogą wystawiać swoje oferty sprzedaży w specjalnie do tego stworzonym dziale, którym jest giełda maszyn rolnych. To nie wszystko, ponieważ prowadzona jest także giełda towarowa, dająca rolnikom możliwość bezpośredniej sprzedaży swoich płodów rolnych po naprawdę atrakcyjnych cenach.
Nasze narzędzie agroskaner.pl to platforma, która pozwala prowadzić swoje gospodarstwo w sposób nowoczesny. Korzystając z działów, którymi są: giełda rolna, giełda towarowa oraz giełda maszyn rolnych, można szybko sprzedać lub kupić produkty i usługi z branży rolnej. Agroskaner.pl gwarantuje oszczędność czasu, a przede wszystkim pieniędzy, gdyż wystawiane tu produkty i usługi są w okazyjnych cenach. Dzięki tej platformie możecie Państwo także poszerzyć swój rynek zbytu. Z pewnością wymiana opinii z innymi użytkownikami przyniesie rozwiązania, które zaowocują w Państwa gospodarstwach rolnych i przyczynią się do uzyskiwania coraz lepszych plonów. Agroskaner.pl to także nowoczesne narzędzie marketingowe, pozwalające prowadzić promocje firmom, sprzedającym produkty i usługi z branży rolnej. Z pewnością każdy użytkownik, który sprawdzi możliwości platformy agroskaner.pl będzie chętnie z niej korzystał. Zapraszamy!
Płać wygodnie online przez Transferuj.pl
 
 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
"Dotacje na innowacje - inwestujemy w waszą przyszłość"